FitSphere

Investorile

Investorile

Hea äpi kasutaja, kaasaelaja ning investor!

FitSphere liikumist premeeriv äpp on kuue kuu jooksul jõudnud 19 000  allalaadimiseni. Juba rohkem kui 140 koostööpartnerit on pannud välja auhindu ja korraldanud põnevaid väljakutseid. Äpi kasutajad on teinud selle aja jooksul pea 15 miljardit sammu, mis teeb 750 tiiru mööda ekvaatorit ümber maakera.

 

Kui Sind kõnetab FitSphere missioon massid liikuma panna ning usaldad meie meeskonda, kutsume Sind liituma FitSphere omanikeringiga.

 

Antud kapitali kaasamise voorus on eesmärk kaasata 100 000 – 200 000€, mis on mõeldud turunduseks ning äpi jõuliseks edasi arenduseks.

Kõigest täpsemalt saad lugeda Funderbeamis kampaania lehel.

FitSphere’il on kolm peamist sissetulekuallikat:

 

  • B2B reklaami- ja imagokampaaniad (praegu peamine tuluallikas). 

FitSphere on oluliselt kõrgema kaasatusega turunduskanal kui traditsioonilised meediakanalid. See tuleneb sellest, et äpp on ehitatud kasutajate jaoks üles mängulisel viisil, kus kasutaja otsib teadlikult reklaami, saamata ise aru, et tegemist on reklaamiga. Omavalitsused tunnevad aina enam äpi vastu huvi ning korraldavad oma valdades ning linnades kogukonna võistlusi. Ettevõtete ja organisatsioonide jaoks on üha enam olulisem sotsiaalne vastutus, mistõttu suunatakse järjest rohkem turundusraha digitaalsetesse kanalitesse nagu FitSphere, millel on positiivne mõju ettevõtte üldpildile.

 

  • Premium-kasutajad, kes maksavad väikest kuutasu (hetkel teine ​​sissetulekuallikas).

Võimendatud äpiversioon, kus kasutajad saavad sammude eest rohkem punkte, paremaid pakkumisi ja auhindu ning suurendavad oma võiduvõimalusi. Viimaste aastate turutrendid näitavad, et inimesed on üha enam valmis digiteenuste eest maksma. Ligikaudu 1% meie kasutajatest läheb üle tasulisele versioonile – meie eesmärk on jõuda järgmistel aastatel vähemalt 3%-ni.

Uuringute põhjal keskmiselt 4% kasutajatest konverteerub ümber maksvateks kasutajateks.

 

  • Tööandjad, kes soovivad hoolitseda oma kollektiivide tervise ja heaolu eest. Kasvav turg, mida FitSphere kavatseb 2022. aasta kevadest võita.


Skaleeritavus

FitSphere rakendust on võrdlemisi lihtne skaleerida. Süsteemis tuleb avada uus turg ning tõlkida äpis metatekstid. Lisaks peame igas uues riigis looma kohaliku müügimeeskonna, et kaasata B2B partnereid. Kuna oleme välja töötanud ühe rakenduse, siis uutele turgudele sisenedes arenduskulud ei suurene. Seetõttu on meie potentsiaalsetel konkurentidel raske meie toodet kopeerida, kuna oleme võimelised väga kiiresti laienema.