FitSphere

FitSphere lükkab käima suure heategevusliku väljakutse Ukraina toetuseks!

FitSphere lükkab käima suure heategevusliku väljakutse Ukraina toetuseks!

Novembris toimub sammuväljakutse, millest on oodatud osa võtma ettevõtted, mis soovivad olla Ukrainale abiks kogu oma kollektiivi ja partnervõrgustikuga. Abivajadus on suur ning näeme, et ühel või teisel moel abi pakkuda soovivate inimeste hulk Eestis on samuti üüratu. Seetõttu oleme otsustanud korraldada FitSphere äpis sammuväljakutse, kus iga ettevõtte kaudu liitunud osalejad moodustavad grupi, mis omakorda võistleb teiste gruppidega.

Lisaks heategevusele on ettevõttel, mis kollektiivselt vähemalt miljon sammu teeb, võimalus osutuda õnnelikuks võitjaks, kes saab tasuta Ott Kiivikase „Tervislik eluviis“ koolituse.

50% osalemistasust annetab FitSphere Riigikaitse Edendamise Sihtasutusele, mis on mõeldud Ukrainas vigasaanutele meditsiinilise abi pakkumiseks. Tule ja panusta enda, oma kolleegi, kliendi või partneri sammudega nii Ukraina kui omaenda tervise heaks!

Oma osalemissoovist palun teada anda hiljemalt 26.10.2022 info@thefitsphere.com.


Warning: Undefined array key "pages" in /data01/virt89220/domeenid/www.thefitsphere.com/htdocs/wp-content/plugins/facebook-messenger-customer-chat/facebook-messenger-customer-chat.php on line 181