FitSphere

Korduma kippuvad küsimused

FitSphere rakendusse tuleb sammuinfo automaatselt Google Fit või Apple Health rakendusest (olenevalt, kas kasutusel on Android või iOS telefon). Kui sinu telefonis ei ole veel kumbagi eelmainitud rakendustest, siis tuleb see alla laadida.

Kui sinu nutikella on võimalik ühendada Google Fit või Apple Health rakendusega (olenevalt, kas kasutad Android või iOS telefoni), siis jõuab sammuinfo ka FitSphere’i. Tasub arvestada, et mõningatel juhtudel ei pruugi kella rakendusest tulev sammuinfo liikuda Google Fit või Apple Health rakendusse sammutäpsusega. Kui sinu nutikella ja Google Fit rakenduse vahel puudub ametlik ühendusviis, siis võib katsetada Health Sync nimelist vaherakendust.

Võistlusel osalemiseks tuleb sellega esmalt liituda. Võistluse arvestusse lähevad sammud, mis on tehtud pärast võistlusega liitumist ning registreeritud rakenduse avalehel. Korraga võib osaleda ka mitmel võistlusel ning vahetatud sammud lähevad nende kõigi arvestusse. Nutikas on osaleda võimalikult paljudel võistlustel!

Arvesse lähevad sammud, mis on tehtud maksimaalselt 24 tundi pärast viimast sammude vahetamist punktideks. Seega, ära unusta vahetada samme vähemalt kord ööpäevas. Pro kasutaja puhul saab arvestada 120 tunniga. Ühes kalendrikuupäevas läheb arvestusse maksimaalselt 50 000 sammu.

Punkte saab rakenduse avalehel samme registreerides. Standard kasutaja saab 1000 sammu eest 1 punkti ning Pro kasutaja saab 667 sammu eest ühe punkti. Kogutud punktide eest on võimalik soetada auhindu, mille lunastamisviis ilmub nähtavale pärast seda kui olete auhinna punktide eest soetanud. Standard kasutaja saab 30 päeva jooksul soetada 3 auhinda ning Pro kasutaja 5 auhinda.

Arvesse lähevad sammud, mis on tehtud maksimaalselt 24 tundi pärast viimast sammude registreerimist. Seega, ära unusta registreerida samme vähemalt kord ööpäevas. Pro kasutaja puhul saab arvestada 120 tunniga. Ühes kalendrikuupäevas läheb arvestusse maksimaalselt 50 000 sammu.

FitSphere rakendusse tuleb sammuinfo automaatselt Google Fit või Apple Health rakendusest (olenevalt, kas kasutusel on Android või iOS telefon). Lisaks läbib sammuinfo filtri, mis välistab sammud, mis tundusid olevat ebaausal viisil tehtud võid manuaalselt sisestatud.

Tasub arvestada, et pea kõik füüsilist aktiivsust mõõtvad rakendused annavad mõneti erinevaid mõõtetulemusi.

Tasub proovida Googlefier nimelist või mõnda muud analoogset lahendust.

Esmalt veendu, et vahetatud sammud olid tehtud pärast võistlusega liitumist. Arvesse lähevad sammud, mis on tehtud maksimaalselt 24 tundi pärast viimast sammude registreerimist. Seega, ära unusta registreerida samme vähemalt kord ööpäevas. Pro kasutaja puhul saab arvestada 120 tunniga. Ühes kalendrikuupäevas läheb arvestusse maksimaalselt 50 000 sammu.

FitSphere rakendus võib pärast sammude registreerimist jätta arvestusest välja sammud, mis tundusid olevat ebaausal viisil tehtud võid manuaalselt sisestatud.

 

Kui oled sisestanud õige koodi ning jõudnud võistluse lehele, kuid liitumisnupp ei ole aktiivne, siis mine tagasi lehele, kus said koodi sisestada ning kontrolli, kas veidi alla kerides näed antud võistluse avavaadet. Avavaatele vajutades jõuad taas võistluse detailvaatesse ning näed, et oled juba liitunud.

Esmalt veendu, kas sinu telefonis on Google Fit rakendus. Kui telefonis on Google Fit rakendus, aga see ei loe samme, siis lülita Google Fit rakenduse seadetest aktiivsuse mõõtmine korraks välja ning taas sisse. Lisaks, kontrolli telefoni seadetest, kas Fit rakendusele on antud kõik vajalikud load. Kui Google Fit rakendus kuvab samme, siis veendu, et oleksid loginud rakendusse sisse sama Google’i kontoga, millele andsid FitSphere’is registreerudes ligipääsuloa.

FitSphere rakenduse keel sõltub sellest, milline keel on telefoni seadetes valitud eelistatud keeleks. Kui eelistatud keeleks on Eesti keel, on rakendus eestikeelne, kui mõni muu keel, on rakendus ingliskeelne.

Tegemist on isiklike eesmärkidega, mida on võimalik endale seada. Eesmärkide arvestusse lähevad tegevused, mille mõõtmiseks on alustatud uut tegevust ning seotud see sobiva eesmärgiga.

Pane tähele, et alustatud tegevuse puhul mõõdab sinu tegevust FitSphere rakendus mitte Google Fit või Apple Health. See omakorda tähendab, et tulemused võivad mõneti erineda FitSphere rakenduse avalehe ülaosasse kogunevast sammuhulgast. Võistluste arvestuse või punktide kogumise jaoks ei ole vaja alustada uut tegevus ega siduda seda eesmärgiga, vaid vahetada avalehe ülaosasse automaatselt tekkivaid samme.

Kasutajakonto on seotud telefoninumbriga, mistõttu tuleb numbri vahetumise puhul kustutada olemasolev kasutajakonto ning luua uus.

Meile on oluline, et rakenduse kasutajate isikuandmed oleksid kaitstud. Isikuandmete töötlemisel järgime meie tegevusele kohalduvaid andmekaitsealaseid õigusakte, sh eelkõige EL isikuandmete kaitse üldmäärust 2016/679 (GDPR). Täpsemalt loe siit: https://thefitsphere.com/privaatsusteade/

Kui oled veendunud, et ühegi punkti all ei ole vastust sinu küsimusele või pakutud lahendus ei toimi, siis kirjuta oma murest info@thefitsphere.com. Märgi kirjas kindlasti ära, millist telefoni kasutad ning kas ja millise nutikella oled ühendanud. Kui probleem on seotud mõne konkreetse võistluse või auhinnaga, siis palun täpsusta ka see. Veendu eelnevalt, et oled laadinud alla FitSphere’i värskeima uuenduse. Sinu murele vastatakse hiljemalt kahe tööpäeva jooksul.


Warning: Undefined array key "pages" in /data01/virt89220/domeenid/www.thefitsphere.com/htdocs/wp-content/plugins/facebook-messenger-customer-chat/facebook-messenger-customer-chat.php on line 181