FitSphere

Korduma kippuvad küsimused

Just nii! FitSphere’i on täiesti tasuta. Saad osaleda põnevatel võistlustel ning teenida enda sammudega lahedaid auhindu. Lihtsalt lae äpp alla ning asu oma eesmärkide nimel sammuma. Rohkemate ning paremate pakkumiste jaoks oleme loonud ka Pro versiooni, mis maksab 5.49€ kuus.

FitSphere Pro annab Sulle ligipääsu parematele auhindadele ning mitmekülgsematele võistlustele. Samuti ei pea Sa muretsema enda sammude raisku minemise pärast, sest sammude punktide vahetamise periood on 24 tunni asemel 120 tundi ehk viis ööpäeva.

Apple

Selleks, et suunata Apple Watch’ilt sammud FitSphere rakendusse, tuleb esmalt ühendada Apple Watch ning Iphone. Selle juhise leiad siit:

https://support.apple.com/et-ee/guide/watch/apdde4d6f98e/watchos

Seejärel saad kontrollida, kas sammud tulevad ilusti Health äppi üle. Seda saad teha siin: https://support.apple.com/en-us/HT204351

Kui sammud jõuavad Health rakendusse, siis jõuavad need ka ilusti FitSphere rakendusse.

Samsung

Samsungi nutiseadme ning telefoni ühendamiseks leiad juhise siit:

https://www.samsung.com/sg/support/mobile-devices/how-to-connect-samsung-galaxy-watch-to-mobile-device-or-bluetooth-headset/

Kui Samsungi nutiseadmed on omavahel ühendatud, siis jõuavad Sinu sammud kenasti Samsung Health äppi. Järgmiseks on vaja saada sammud Google Fit rakendusse, mille ühendmise juhendi leiad siit:

https://www.androidauthority.com/sync-samsung-health-google-fit-870718/

Polar

Polar kella ühendamine Google Fit rakendusega on võimalik läbi Polar Beat rakenduse. Juhised selleks asuvad siin: https://support.polar.com/en/support/connecting_polar_beat_to_google_fit

Polar kella ühendamine Apple Health rakendusega on võimalik läbi Polar Flow rakenduse. Juhised selleks asuvad siin: https://support.polar.com/en/support/connecting_polar_flow_with_apple_health

 

Garmin

Garmini kella ning nutitelefoni ühendamise juhendi leiad siit:

https://support.garmin.com/en-US/?faq=nPI2W9ZzBN2ZQN5hfxsD5A

Kui sammud oled saanud kenasti Garmin Connect äppi, siis järgmiseks tuleb saada need Apple Health või Google Fit rakendusse. Selle jaoks leiad juhise siit:

https://www.wareable.com/garmin/how-to-run-better-with-garmin-connect

Huawei

Huawei kella ühendamine Apple Health rakendusega on võimalik läbi Huawei Health rakenduse. Juhised selleks asuvad siin: https://sites.bookdoc.com/faqs/faqs-huawei-health/

 

Fitbit

Fitbit kella ning Google Fit rakenduse ühendamiseks on vaja esmalt laadida alla Health Sync äpp. Juhendid selleks leiad siit: https://www.androidauthority.com/sync-fitbit-google-fit-1639204/

 

Oura

Oura sõrmusega ühendamiseks leiad juhendid siit: https://support.ouraring.com/hc/en-us/sections/9721508785171-App-Integrations?fbclid=IwAR3-ZlCDXlsGTFc4JYaiMgsyC6GN09PnOsZ-gUwf_Sb8SKD5CG7U_reAvqo

FitSphere rakenduse õigeks toimimiseks on Apple kasutajatel tarvilik Apple Health ning Android kasutajatel Google Fit rakenduse olemasolu. Selleks, et sammude info jõuaks meie äppi, siis selleks on vaja anda FitSphere’ile vajalikud ligipääsud. Samuti kontrolli, et Sinu telefoni operatsioonisüsteem ja FitSphere’i äpi versioon oleksid ajakohased ning vajadusel uuenda neid.

 

Trackingu funktsioon on punktisüsteemist veidi erinev. Kui lood endale eesmärgi ning vajutad nupule “Alusta uut tegevust”, siis kogud endale samme, mida kuvatakse äpi pealehel ja mida on võimalik punktideks vahetada ning samme, mis lähevad arvesse ka Sinu eesmärgi suunas.

See-eest ära kohku, kui väljaspool tegevust tehtud sammud eesmärkide suunas ei lähe. Näiteks, kui oled seadnud endale eesmärgi liikuda 16 päevaga 120 000 sammu, siis eesmärgi täitmiseks pead need sammud registreerima tegevuse ajal. Põhjus on lihtne: kõik kõnnivad oma päevaste toimetuste käigus ohtralt, ent vähesed võtavad endale eesmärgiks minna näiteks pärast tööd jalutama või eelistavad kõndimist ühistranspordile. Sellised pikemad mõõduka füüsilise aktiivsusega sessioonid on vajalikud keha tervena hoidmiseks.

Auhinna saamiseks tuleb Sul esmalt välja teenida vajalik arv punkte, mida saad kasutada auhindade lunastamiseks. Võimalusi auhinna lunastamiseks on mitmeid ning iga auhinna lehel on välja toodud sektsioon “Kuidas auhind kätte saada?”, kus on kuvatud kõik vajalikud juhised.

Punktid on meie viis motiveerida Sind alustama ning järjepidevalt jätkama enda füüsilise aktiivsuse teekonda. Punktide kogumine käib lihtsalt: Sina kõnnid ning äpi avalehel kuvatakse kogutud sammud. 

 

NB! Esialgu saad punkte teenida vaid sammumise eest. Punktide saamiseks pead vajutama nupule “Vaheta punktideks”. Seejärel saad neid punkte kasutada endale meeldivate auhindade lunastamiseks. 

FitSphere’i kasutajatunnus on Sinu telefoninumber. Kui oled numbrit vahetanud, siis pead looma endale uue kasutaja.

 

NB! Androidi telefonide kasutajad saavad konto loomisel enda sünniaja valida, kui klõpsate aastaarvu peale. Sealt saab endale kiirelt sobiva aasta valida ja ei pea mitukümmend aastat tagasi klikkima. Veenduge ka, et ei jäta enda sisestatud e-maili aadressile tühikut lõppu.

Androidi kasutajatel võtab FitSphere samme rakendusest Google Fit. Hetkel ei ole meil võimekust võtta terviseandmeid otse Samsung Health’ist.

 

Kui sul on siiski soov kasutada Samsung Healthi, siis juhised ühildamiseks leiad siit.

Meile on oluline, et kasutajate isikuandmed oleksid äpi kasutamisel kaitstud. Isikuandmete töötlemisel järgime meie tegevusele kohalduvaid andmekaitsealaseid õigusakte, sh eelkõige EL isikuandmete kaitse üldmäärust 2016/679 (GDPR). Täpsemalt loe siit: https://thefitsphere.com/privaatsusteade/

Kindlasti ei taha me piirduda vaid kõndimise ja jooksmisega. Füüsiline aktiivsus on järjepidev protsess ja ühe jala teise ette asetamine on vaid väike osa sellest. Seetõttu oleme võtnud endale lähitulevikus eesmärgi suurendada punktidega premeeritavate liikumisviiside hulka, sh rattasõit, ujumine, jõusaalitrenn ja palju muud.

Konkreetset auhinda saab võita, kuni auhindu jätkub. Auhindade koguse otsustab auhinna välja pannud ettevõte. Lunastamise perioodi kohta on info välja toodud äpis “Minu ostud” lehel.

30 päeva jooksul on võimalik lunastada maksimaalselt 3 auhinda. Juhul, kui oled otsustanud liituda FitSphere Pro-ga, siis saad lunastada kuu aja jooksul lausa 5 auhinda.

Ööpäevas on võimalik saada punkte maksimaalselt 50 000 sammu eest. Standard-kasutajale tähendab see 50, Pro-kasutajale 75 punkti.

FitSphere äpp on mõeldud ainult vähemalt 13-aastastele isikutele, kellel on äpi kasutamiseks oma vanema või eestkostja nõusolek. Kasutustingimustega nõustumisel kinnitab kasutaja, et on vähemalt 13 aastat vana ning tema vanem või eestkostja lubab tal FitSphere äppi kasutada. Alla 13-aastastel on äpi allalaadimine ja kasutamine keelatud. Alla 18-aastane kasutaja kinnitab, et kasutab äpi Pro versiooni ainult siis, kui talle on selleks vajalikud vahendid andnud tema seaduslik esindaja.

FitSphere äpi saad alla laadida ainult Eesti telefoninumbriga. Allalaadimisel veendu ka, et Sinu äpipoe riigiks on märgitud Eesti. See-eest, kui sul on äpp juba olemas, siis reisil saad siiski samme koguda ja kenasti punktideks vahetada.

 

Võistlustel osalemisel ei ole piiri. Osale kasvõi kõigis aktiivsetes võistlustes korraga. Sinu sammud lähevad pärast punktideks vahetamist arvesse kõikides võistlustes võrdselt. FitSphere ei jaga samme aktiivsete vahel ega ei võta osalemise eest Sinult punkte maha.

 

Vali endale välja sobivad või kasvõi kõik, vajuta “Osale võistlusel” nupule ja asu liigutama. Nii lihtne ongi.