FitSphere

Selgitame välja eesti kõige aktiivsema maakonna

Maakondlik sammusari

Väljakutse alguseni on jäänud:

Päeva
Minutit
Tundi
Sekundit

Väljakutse korraldaja

Väljakutse nimitoetaja

Kolm sammu väljakutses osalemiseks​

01

Registreeri kasutaja

Leia oma telefoni äpipoest (Google Play või App Store) FitSphere äpp ning registreeri ennast kasutajaks.

02

Liitu võistlusega

Leia äpi avalehelt või “võistlused” vahelehelt oma maakonna sammusari ning vajuta nuppu “osale”. 

03

Kogu samme ja võida

Nüüd on aeg minna sammuma ning ära unusta kord 24 tunni jooksul vajutada äpis nuppu “Registreeri sammud“. 

Aktiivsematele

Auhinnad

Vaheloosimised

Iga kuu selgitame kõigi kuu eesmärgi (200 000 sammu) täitnute vahel välja mõned õnnelikud, kes võidavad vaheauhindu. Auhinnad ja võitjad teeme teatavaks FitSphere sotsiaalmeedias! 

Aktiivseim maakond

Kõige aktiivsemat maakonda tunnustame 1. septembril kui sammuväljakutse on jõudnud lõpule ning aktiivseim maakond on selgunud. Kõige aktiivsemaks maakonnaks valitakse maakond, kelle liitunud osalejate keskmine sammumäär on kõige kõrgem. 

Maakondade edetabel

Loading Data...

Ninja Casino maakondlik sammusari

Ps. Edetabelikoht on määratud vastavalt suurimale sammuhulgale kasutaja kohta. Seega aasta tublima omavalitsuse tiitli võidab see, kellel kogukond on kõige aktiivsem. Edetabelit uuendatakse igal esmaspäeval!

Korduma kippuvad küsimused

Just nii! FitSphere’i on täiesti tasuta. Saad osaleda põnevatel võistlustel ning teenida enda sammudega lahedaid auhindu. Lihtsalt lae äpp alla ning asu oma eesmärkide nimel sammuma. 

FitSphere Pro versiooniga ei pea Sa muretsema enda sammude raisku minemise pärast, sest sammude punktide vahetamise periood on 24 tunni asemel 120 tundi ehk viis ööpäeva.

FitSphere rakenduse õigeks toimimiseks on Apple kasutajatel tarvilik Apple Health ning Android kasutajatel Google Fit rakenduse olemasolu. Selleks, et sammude info jõuaks meie äppi, siis selleks on vaja anda FitSphere’ile vajalikud ligipääsud. Samuti kontrolli, et Sinu telefoni operatsioonisüsteem ja FitSphere’i äpi versioon oleksid ajakohased ning vajadusel uuenda neid.

 

Trackingu funktsioon on punktisüsteemist veidi erinev. Kui lood endale eesmärgi ning vajutad nupule “Alusta uut tegevust”, siis kogud endale samme, mida kuvatakse äpi pealehel ja mida on võimalik punktideks vahetada ning samme, mis lähevad arvesse ka Sinu eesmärgi suunas.

See-eest ära kohku, kui väljaspool tegevust tehtud sammud eesmärkide suunas ei lähe. Näiteks, kui oled seadnud endale eesmärgi liikuda 16 päevaga 120 000 sammu, siis eesmärgi täitmiseks pead need sammud registreerima tegevuse ajal. Põhjus on lihtne: kõik kõnnivad oma päevaste toimetuste käigus ohtralt, ent vähesed võtavad endale eesmärgiks minna näiteks pärast tööd jalutama või eelistavad kõndimist ühistranspordile. Sellised pikemad mõõduka füüsilise aktiivsusega sessioonid on vajalikud keha tervena hoidmiseks.

Kui sinu nutikella on võimalik ühendada Google Fit või Apple Health rakendusega (olenevalt, kas kasutad Android või iOS telefoni), siis jõuab sammuinfo ka FitSphere’i. Tasub arvestada, et mõningatel juhtudel ei pruugi kella rakendusest tulev sammuinfo liikuda Google Fit või Apple Health rakendusse sammutäpsusega. Kui sinu nutikella ja Google Fit rakenduse vahel puudub ametlik ühendusviis, siis võib katsetada Health Sync nimelist vaherakendust.

Auhinna saamiseks tuleb Sul esmalt välja teenida vajalik arv punkte, mida saad kasutada auhindade lunastamiseks. Võimalusi auhinna lunastamiseks on mitmeid ning iga auhinna lehel on välja toodud sektsioon “Kuidas auhind kätte saada?”, kus on kuvatud kõik vajalikud juhised.

Meile on oluline, et kasutajate isikuandmed oleksid äpi kasutamisel kaitstud. Isikuandmete töötlemisel järgime meie tegevusele kohalduvaid andmekaitsealaseid õigusakte, sh eelkõige EL isikuandmete kaitse üldmäärust 2016/679 (GDPR). Täpsemalt loe siit: https://thefitsphere.com/privaatsusteade/

Ööpäevas on võimalik saada punkte maksimaalselt 50 000 sammu eest. Standard-kasutajale tähendab see 50, Pro-kasutajale 75 punkti.

Võistlustel osalemisel ei ole piiri. Osale kasvõi kõigis aktiivsetes võistlustes korraga. Sinu sammud lähevad pärast punktideks vahetamist arvesse kõikides võistlustes võrdselt. FitSphere ei jaga samme aktiivsete vahel ega ei võta osalemise eest Sinult punkte maha.

Vali endale välja sobivad või kasvõi kõik, vajuta “Osale võistlusel” nupule ja asu liigutama. Nii lihtne ongi.

Eripakkumine FitSphere sammujatele


Warning: Undefined array key "pages" in /data01/virt89220/domeenid/www.thefitsphere.com/htdocs/wp-content/plugins/facebook-messenger-customer-chat/facebook-messenger-customer-chat.php on line 181