FitSphere

Koostööpartnerile

Koostööpartnerile

Kõrge kaasatusega turunduskanal, mis viib uute potentsiaalsete tarbijasegmentideni.

Aktiivsus

Äpp loeb kokku kõik kasutaja päevased sammud, mis on vahetatavad virtuaalsete punktide vastu.

Auhinnad

Kasutajad saavad vahetada oma päevased sammud eksklusiivsete allahindluste vastu ning võtta osa premeeritud sammuvõistlustest.

Uued kliendid

Läbi väärtuspakkumise leiab ettevõte endale uued potentsiaalsed kliendid tõstes samal ajal brändi väärtust läbi ühiskonnas olulise temaatika.

FitSphere'i eelised reklaamformaadina

1️⃣ Kõrge sagedus! FitSphere’is korraldatud võistlusi käib suurem osa kasutajaid vaatamas igapäevaselt. Seda ikka selleks, et vaadata mitmendal kohal ta asetseb ning palju veel eesmärgini pingutada on vaja. Loomulikult jääb samal ajal silma ka Sinu kampaaniasisu.

2️⃣ Kliendi positiivne suhtumine Sinu reklaami – FitSphere’i kanalis ei ole Sinu ettevõtte reklaam kasutaja jaoks reklaam. Tema jaoks on see auhind ja preemia, mida ta tubli pingutuse eest saab. Seeläbi muutub ka suhtumine sinu pakutavasse kardinaalselt.

3️⃣Kõrge reklaami nähtavus – Meie platvormil reklaamides võid olla kindel, et Sinu kampaania on kasutajate jaoks nähtav, sest just Sinu reklaami nad meie juures otsivadki.  

4️⃣ Kõrge mõju tarbijakäitumisele – Ilmselt oled turundajana juba viinud ellu mõne ägeda „erilahenduse“, kus sinu potentsiaalsed kliendid on pidanud midagi ägedat tegema. A la stiilis „postita pilt hästagiga“ või midagi muud sarnast. FitSphere’is on iga reklaam selline, mis paneb sinu kliendid kohe liigutama. Seda sõna otseses mõttes.

5️⃣ Positiivne kuvand brändile – Liikumise ning tervise temaatika on muutumas igapäevaselt aina olulisemaks ning oma ettevõtte brändi sidumine suure ühiskondliku trendiga ei peaks ühegi turundaja jaoks olema „nice to have“ vaid „must have“ teema. Siinkohal tulemegi meie sulle appi!

 

Seega 5 suurepärast põhjust, miks juba täna võtta meiega ühendust ja üks äge kampaania üheskoos ellu viia! Teeme üheskoos head, paneme massid liikuma ja toome kliendid Sinuni!

H Drop
"FitSphere aitas H Dropil saavutada ühiseid eesmärke. Meie missiooniks on aidata inimestel leida tasakaal oma vaimu ja keha vahel, seetõttu viib iga samm ja iga aktiivne tund neid sellele eesmärgile lähemale. Koostöö FitSphere'iga oli suurepärane otsus ning ideaalne võimalus siduda CBD ja selle eelised spordiga. Täname teid ja jääme ootama edaspidist koostööd!"

Enam kui 500 ettevõtet on FitSphere äpi enda jaoks kasutusele võtnud

Võta meiega ühendust!

OÜ FitSphere


Warning: Undefined array key "pages" in /data01/virt89220/domeenid/www.thefitsphere.com/htdocs/wp-content/plugins/facebook-messenger-customer-chat/facebook-messenger-customer-chat.php on line 181