FitSphere

Kuidas leida motivatsiooni treenimiseks? Näpunäited ja nipid

Kuidas leida motivatsiooni treenimiseks? Näpunäited ja nipid

Treenimine võib olla raske ja motivatsioon võib aeg-ajalt kaduda. Kuid tervisliku ja aktiivse eluviisi säilitamiseks on liikumine ja trenni tegemine hädavajalik. Kui otsid motivatsiooni treenimiseks, siis siin on mõned näpunäited, mis võivad aidata.


  1. Sea eesmärgid ja pane need kirja

Kirjuta üles, mida soovid treeninguga saavutada ning miks see on sulle oluline. See võib olla midagi lihtsat nagu tervise parandamine või midagi keerukamat nagu jooksuvõistlusel osalemine. Pane oma eesmärgid kirja ja kinnita need kuskile nähtavale kohale, näiteks külmkapi uksele. See aitab sul pidevalt meeles pidada, miks sa trenni teed.


  1. Leia endale sobiv treeningviis

Leia treeningviis, mis sulle meeldib. Kui sulle ei meeldi jõusaalis käia, siis ära sunni ennast seda tegema. Vali midagi, mis sulle tõesti meeldib, olgu selleks siis tantsimine, jooga, jalgpall või midagi muud. Kui sulle meeldib kindel tegevus, siis on sul tõenäolisemalt ka motiveeritum trenni teha.


  1. Leia endale sobiv treeningaeg

Leia treeningaeg, mis sulle kõige paremini sobib. Kui sa ei ole hommikul inimene, siis ei ole mõtet ennast sundida hommikul vara üles ärkama ja trenni minema. Vali aeg, mis sulle kõige paremini sobib ja kus sa saad keskenduda oma treeningule.


  1. Leidke treeningkaaslane

Leia sõber, kes tahaks ka treenida. Koos treenimine on palju lõbusam kui üksi ning see võib ka su motivatsiooni tõsta. Kui sul ei ole sõpra, kes tahaks treenida, siis liitu mõne rühmatreeninguga. Seal on palju inimesi, kes tahavad ka treenida ning võib-olla leiad sealt ka uusi sõpru.


  1. Leia motivatsiooni allikaid

Leia motivatsiooni allikaid, mis sulle tõesti meeldivad. Näiteks võid vaadata inspireerivaid treeningvideoid või lugeda treeningu kohta artikleid. Leia midagi, mis sulle tõesti meeldib ja mis paneb sind tahtma trenni minna.


  1. Eesmärgistamine ning premeerimine

Sea endale eesmärke ning kui sa need saavutad, siis premeeri ennast mõne vahva elamuse või kingitusega. 

Loodan, et leidsid siit endale ühe vahva ning motiveeriva idee, kuidas aktiivsema elu suunas liikuda. 


Warning: Undefined array key "pages" in /data01/virt89220/domeenid/www.thefitsphere.com/htdocs/wp-content/plugins/facebook-messenger-customer-chat/facebook-messenger-customer-chat.php on line 181