FitSphere

Miks juba täna FitSphere turunduskanalina kasutusele võtta?

Miks juba täna FitSphere turunduskanalina kasutusele võtta?

FitSphere’i eelised teiste meediaformaatide ees:

1️⃣ Kõrge sagedus 📊 – Kindlasti! Meie platvormil korraldatud võistlusi käib suurem osa kasutajaid vaatamas igapäevaselt. Seda ikka selleks, et vaadata mitmendal kohal ta asetseb ning palju veel eesmärgini pingutada on vaja. Loomulikult jääb samal ajal silma ka Sinu reklaami sisu.

2️⃣ Kliendi positiivne suhtumine Sinu reklaami – FitSphere’i kanalis ei ole Sinu ettevõtte reklaam kasutaja jaoks reklaam. Tema jaoks see auhind ja preemia, mida ta tubli pingutuse eest saab. Seeläbi muutub ka suhtumine sinu pakutavasse kardinaalselt.

3️⃣ Kõrge reklaami nähtavus 👀 – Meie platvormil reklaamides võid olla kindel, et Sinu kampaania on kasutajate jaoks nähtav, sest just Sinu reklaami nad meie juures otsivadki.

4️⃣ Kõrge mõju tarbijakäitumisele 📈 – Ilmselt oled turundajana juba viinud ellu mõne ägeda „erilahenduse“, kus sinu potentsiaalsed kliendid on pidanud midagi ägedat tegema. A la stiilis „postita pilt hästagiga“ või midagi muud sarnast. FitSphere’is on iga reklaam selline, mis paneb sinu kliendid kohe liigutama. Seda sõna otseses mõttes.

5️⃣ Positiivne kuvand brändile – Liikumise ning tervise temaatika on muutumas igapäevaselt aina olulisemaks ning oma ettevõtte brändi sidumine sellise suure ühiskondliku trendiga ei peaks ühegi turundaja jaoks olema „nice to have“ vaid „must have“ teema. Siinkohal tulemegi meie sulle appi!

Seega 5️⃣ suurepärast põhjust, miks juba täna võtta meiega ühendust ja üks äge kampaania üheskoos ellu viia! 😎

Teeme üheskoos head, paneme massid liikuma ja toome kliendid Sinuni!


Warning: Undefined array key "pages" in /data01/virt89220/domeenid/www.thefitsphere.com/htdocs/wp-content/plugins/facebook-messenger-customer-chat/facebook-messenger-customer-chat.php on line 181