FitSphere

Uus funktsioon – päevased tulemused

Uus funktsioon – päevased tulemused

Mai alguses tulime FitSphere äpis välja uue ja põneva funktsiooniga, mida ühiselt nimetame “päevased tulemused”. Vaatame üheskoos, kuidas seda kasutada ning mida see näitab?

Päevased tulemused funktsioon sai loodud selleks, et sa näeksid FitSphere äpis kui aktiivne sa oled. Selle tarbeks lõime mängulise lahenduse, mis näitab Sinu päevast läbitud kilometraaži, kulutatud kalorikulu, kokku hoitud CO2 ning päevast kogutud sammude hulka. 


Kuidas funktsiooni kasutada?

Esimese asjana kontrolli, et Sinu FitSphere äpp on kõige värskema uuendusega. Seejärel ava FitSphere äpp, kus näed avalehel nuppu registreeri sammud. Antud nupule vajutades ilmuvadki nähtavale päevased tulemused.


Ööpäeva sammud

Funktsiooni keskel näed tühja ringi, mis samme kogudes hakkab vaikselt täituma. Kui oled kogunud kokku 10 000 sammu, siis täitub ring oranži värviga. Kui saad samme kokku rohkem kui 10 000, siis hakkab täituma uus ring. Võta endale eesmärgiks täita ring iga päev. Ps! Ringi keskel on näha Sinu käesoleva kalendripäeva sammude hulk. Äpi avalehel on näha aga alates viimasest sammude registreerimisest tehtud sammud, mis on kuni 24 tunni (pro kasutajatel kuni 120 tunni) tagused. 


Läbitud vahemaa kilomeetrites

Uue funktsiooni vasakul üleval näed nuppu “läbitud vahemaa”. Seal on näha Sinu tänase kalendripäeva kilomeetrite hulk. Lisaks on nupp ka klikitav, kus näed põnevat fakti kilomeetrite läbimise kohta. 


Kalorikulu

Uue funktsiooni paremal üleval näed nuppu “kalorikulu”. Seal on näha Sinu tänase päeva sammude tegemisest tulnud kalorikulu. Kalorikulu arvutuseks kasutame Sinu äppi sisestatud pikkust, sugu, kehakaalu ning kogutud sammude hulka. Jäta meelde, et kalorikulu ei pruugi olla 100% täpne, kuna täpne kalorikulu oleneb ka temperatuurist ning jalutuskäigu aktiivsusest ehk pulsist. Sellegi poolest annab see hea ülevaate ligikaudsest kalorikogusest, mis sa sammude kogumisel kulutad. Nupule vajudes näed, et kui palju kaloreid annab Sulle keskmiselt ühe banaani, hamburgeri või pasta bolognese söömine. 


Kokku hoitud CO2

Funktsiooni all vasakul näed päevast “kokku hoitud CO2” kogust. Antud CO2 koguse hoiad kokku tänu sellele, et eelistad autosõidule jalutamist. Antud CO2 koguse arvutamisel on arvestatud klassikalise bensiinimootori autoga, mis võtab keskmiselt 8 liitrit kütust 100 kilomeetri kohta. Nupule vajutades näed põnevat fakti, et kui palju süsihappegaasi suudab üks puu aastas siduda.


Minu aktiivsed võistlused

Funktsiooni viimase uuendusena näed paremal all nuppu “minu aktiivsed võistlused”, mis näitab kui mitmel võistlusel Sa hetkel osaled. Nupule vajutades viib see Sind otse võistluste lehele, kus saad endale meelepärastest võistlustest osa võtta. 


Head sammumist ning uue funktsiooni kasutamist. 🙂


Warning: Undefined array key "pages" in /data01/virt89220/domeenid/www.thefitsphere.com/htdocs/wp-content/plugins/facebook-messenger-customer-chat/facebook-messenger-customer-chat.php on line 181