FitSphere

Paneme üheskoos Sinu kollektiivi sammuma!

Paneme üheskoos Sinu kollektiivi sammuma!

Sammuvõistlus on ettevõtetes üks populaarsemaid viise, kuidas motiveerida töötajaid aktiivsema ja tervislikuma eluviisi suunas. Ettevõttesisene sammuvõistlus on suurepärane viis loomaks töötajate seas põnev võidujooks, mis tekitab hasarti ka kõige vähem sportlikumas töötajas.

FitSphere äpis on tänaseks väljakutseid korraldanud juba enam kui 300 Eesti ettevõtet. Ainult FitSphere äpis toimub paralleelselt Sinu kollektiivi võistlusega veel ligi 10 auhinnatud võistlust, millest te kõik osa saate võtta! Suurem võiduvõimalus ning atraktiivsed auhinnad kutsuvad osalema ning hoiavad kogu Sinu kollektiivi pikalt aktiivsena.

Ettevõttesisene sammuvõistlus…

  • parandab töötajate tervist ning kehalist vormi.
  • kasvatab produktiivsust ja motivatsiooni.
  • loob kollektiivi, kelle jaoks on kõik eesmärgid tehtavad!

Loe lähemalt privaatse sammuvõistluse kohta SIIT 

Sammuvõistlus Sinu organisatsioonile

Lükkame üheskoos Sinu kollektiivis käima motiveerima sammuvõistluse ja muudame seeläbi töötajad aktiivsemaks. Kirjuta ja küsi pakkumist kristosoerd@thefitsphere.com.

FitSphere on füüsilist aktiivsust premeeriv äpp, mille eesmärk on motiveerida Sind läbi preemiate olema veelgi aktiivsem. Üheskoos FitSphere’i perega oleme võtnud eesmärgiks anda igale inimesele juurde 10 tervena elatud aastat.

Motiveerime & premeerime


Warning: Undefined array key "pages" in /data01/virt89220/domeenid/www.thefitsphere.com/htdocs/wp-content/plugins/facebook-messenger-customer-chat/facebook-messenger-customer-chat.php on line 181